Miód w kosmetyce

Rozjaśnianie włosów miodem - sprawdzony przepis

Rozjaśnianie włosów miodem - sprawdzony przepis

Rozjaśnianie włosów miodem - sprawdzony przepis

Przepis na rozjaśnianie włosów przy pomocy miodu to sposób na naturalne piękno. Miód rozjaśnia włosy dzięki bardzo powolnemu procesowi wyzwalania nadtlenku wodoru. Następuje to 1000 razy wolniej niż stosując do tego celu wodę utlenioną, jednakże efekt będzie dużo bardziej naturalny. Przepis z miodem nie niszczy również struktury włosów. Dodatkowo miód ma właściwości odżywcze przez co nawilża skórę głowy, poprawiając ogólną kondycję włosów.


SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie


1. Składniki 
- miód, 
- woda. 

2. Przygotowanie 
Aby przygotować miodowy rozjaśniacz do włosów należy zmieszać w stosunku dwa do jednego wodę i miód. Mieszanką powstałą dzięki temu zabiegowi, spryskaj wilgotne włosy. Moc rozjaśniania uzależniona jest ściśle od długości czasu trzymania specyfiku na głowie. Można to robić od jednej godziny do nawet ośmiu.

Jeżeli zdecydujesz się substancję trzymać przez kilka godzin, pamiętaj by nie doprowadzić do wyschnięcia włosów i tym samym, do utworzenia się skorupy. Od czasu do czasu należy włosy spryskać wodą, gdyż tylko dzięki temu wytwarza się nadtlenek wodoru. Podany przepis z miodem z pewnością przeznaczony jest dla osób cierpliwych. Jednakże twoja fryzura odpłaci ci się za to pięknym, naturalnym wyglądem.

Oceń przepis

Liczba odsłon 3386

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz