Miód w kosmetyce

Maseczka miodowo-oliwkowa do włosów

Maseczka miodowo-oliwkowa do włosów

Maseczka miodowo-oliwkowa do włosów

Kosmetyki z dodatkową zawartością miodu to remedium na wiele problemów z urodą. Przepis na maseczkę miodowo-oliwkową do włosów, to skuteczna pomoc w dbaniu o ich piękny wygląd i blask. Jeżeli wykonasz ją samodzielnie w domu, będziesz miał pewność jej naturalności i braku wszelkich chemicznych „ulepszaczy”. Ten przepis z miodem wykorzystuj zawsze, kiedy twoje włosy tego potrzebują, zwłaszcza w okresie zimowym.

 

SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie

 

1. Składniki 
- 1 łyżka miodu (patoka), 
- 1 łyżka stołowej oliwy z oliwek. 

2. Przygotowanie 
Przepis na maseczkę miodowo-oliwkową zacznij wykonywać od pomieszania ze sobą jednej łyżki płynnego miodu i jednej łyżki oliwy z oliwek. Przygotowaną w ten sposób mieszankę nanieś na umyte i odsączone z wody włosy. Włosy zabezpiecz folią spożywczą albo specjalnym czepkiem i dla pewności okryj jeszcze ręcznikiem.

Działanie ciepła przyśpieszy wnikanie dobroczynnych składników w głąb struktury włosa. Odżywkę pozostaw na głowie przez 10-15 minut, po czym ponownie umyj włosy. Wysusz jak zwykle. Ten przepis z miodem możesz stosować bardzo często.

Oceń przepis

Liczba odsłon 3132

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz