Miód w kosmetyce

Domowa odżywka do włosów z miodem

Domowa odżywka do włosów z miodem

Domowa odżywka do włosów z miodem

Przepis na miodową odżywkę na włosy to doskonały pomysł na samodzielnie zrobiony kosmetyk. Zapewni on głębokie nawilżenie twoim włosom, dzięki czemu będą one wyglądać zdrowiej i bardziej witalnie. Ten przepis z miodem wykorzystuje składniki dostępne w każdej spiżarni, przez co możesz odżywkę wykonać niezwłocznie. Przyniesie z pewnością lepsze działanie, niż sklepowe produkty.


SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie


1. Składniki 
- 100 g miodu, 
- 1-2 łyżki oliwy z oliwek. 

2. Przygotowanie 
Przepis na miodową odżywkę na włosy rozpocznij od wymieszania 100 gram miodu i jednej lub dwóch łyżek oliwy z oliwek (jej konkretna ilość zależy od stopnia przesuszenia twoich włosów i skóry głowy). Gotową mieszankę nałóż na włosy i nakryj je czepkiem. Pozostaw całość na pół godziny (możesz dodatkowo nałożyć jeszcze ręcznik).

Po upływie tego czasu starannie umyj głowę przy użyciu szamponu i dokładnie spłucz całość. Wykorzystując ten przepis z miodem zyskasz natychmiastową poprawę kondycji swoich włosów. Od razu nabiorą blasku!

Oceń przepis

Liczba odsłon 5095

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz