Napoje

Napój z miodem na problemy trawienne i brak apetytu

Napój z miodem na problemy trawienne i brak apetytu

Napój z miodem na problemy trawienne i brak apetytu

Przepis na lek na problemy trawienne jest w polskich warunkach na wagę złota. Kiepska dieta pełna produktów ciężkostrawnych i brak odpowiedniej porcji ruchu, sprzyja problemom gastrycznym. Jeżeli chcesz sobie pomóc, wykorzystaj podany przepis z miodem. W ten bardzo prosty sposób rozwiążesz wiele problemów z brzuchem.


SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie


1. Składniki 
- 1-2 łyżeczki miodu, 
- 1 łyżeczka mięty, 
- 1 łyżeczka koszyczków kwiatu rumianku, 
- wrzątek. 

2. Przygotowanie 
Przepis na lek na problemy trawienne może zrealizować każdy. Wystarczy, że pomieszasz jedną łyżeczkę mięty pieprzowej z jedną łyżeczką koszyczków kwiatu rumianku. Zalej wszystko wrzątkiem. Parz pod przykryciem przez okres 10 minut. Do całości dodaj jedną albo dwie łyżeczki miodu. Tak powstały napar pij dwa razy dziennie. 

Możesz zastosować go doraźnie w przypadku nagłego nieżytu jelit. Wskazania, by stosować ten przepis z miodem, to także brak apetytu i możliwe problemy z trawieniem. Możesz podawać go również dzieciom, które z reguły lubią smak mięty i miodu, dlatego nawet niejadek skusi się na taki napój.

Oceń przepis

Liczba odsłon 3271

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz