Miodowy kogel-mogel

Miodowy kogel-mogel

Zimowa aura nie sprzyja zdrowiu całego organizmu, dlatego wykorzystaj ten sprawdzony przepis na odżywienie organizmu. Podany napój pozwoli ci na odbudowę magazynu substancji, których zabrakło w zimowej diecie. Przepis z miodem będzie wspaniałą kuracją wiosenną.


SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie


1. Składniki
- 3 łyżki miodu, 
- 2 żółtka, 
- 2 białka, 
- 0,5 szklanki soku z poziomek, 
- sól, 
- 0,5 l mleka, 
- 0,5 szklanki wody. 


2. Przygotowanie
Przepis na odżywienie organizmu nieco przypomina miodowy kogel-mogel. Zacznij od oddzielenie żółtek od białek, utrzyj dwa żółtka z trzema łyżkami miodu, połową szklanki soku z poziomek (najlepiej domowego) oraz szczyptą soli, dodaną w celu podbicia smaku. Wszystko wymieszaj.

Przegotuj pół litra mleka, ostudź do całkowitego wystygnięcia. Dodaj do wcześniejszej mikstury. Dolej również pół szklanki wody. Wszystko zamieszaj z dodatkiem ubitej piany z dwóch białek. Zaleca się dawkowanie na poziomie jednej do dwóch szklanek płynu dziennie. Ten przepis z miodem to prawdziwa bomba witaminowa. Zawiera wszystkie substancje, których potrzebuje twój organizm nie tylko zimą.

Oceń przepis

Liczba odsłon 15878

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz