Sok pokrzywowy z miodem

Sok pokrzywowy z miodem

Przepis z miodem na lekarstwo to zawsze jest doskonały pomysł. Ta propozycja to przepis na naturalne lekarstwo na przeziębienie, które przy okazji wzmocni organizm. Pokrzywa bowiem ma właściwości zdrowotne zauważone już przed wiekami. Przede wszystkim zwiększa ona poziom żelaza, chroniąc przed anemią, która może obniżać organizm. Podaną miksturę stosuj w sytuacji zwiększonego ryzyka zachorowalności na przeziębienie.


SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie


1. Składniki 
- 0,5 kg miodu, 
- 50 g soku z pokrzywy. 

2. Przygotowanie 
Ten przepis na naturalne lekarstwo na przeziębienie polega na zmieszaniu 50 g soku z pokrzywy z pół kilograma miodu. Tak utworzoną miksturę pij trzy razy dziennie. Możesz to czynić zarówno w czasie infekcji, jaki i tydzień po niej. Dzięki temu zahamujesz ewentualny nawrót choroby.

Sok pokrzywowy możesz wykonać samodzielnie (uważaj jedynie na miejsce pozyskiwania rośliny) albo zakupić w niektórych aptekach, zielarniach, czy dobrych sklepach ze zdrową żywnością.

Oceń przepis

Liczba odsłon 3518

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz