Miód w medycynie

Szałwia lekarska z miodem

Szałwia lekarska z miodem

Szałwia lekarska z miodem

Przepis na naturalne lekarstwo na przeziębienie wprost z domowej apteczki ma wiele zalet. Jest sporo tańsze, na pewno zdrowsze, a ponieważ to przepis z miodem – również smaczniejsze, niż jego sklepowy odpowiednik.


SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie


1. Składniki 
- miód, 
- szałwia lekarska. 

2. Przygotowanie 
Przepis na naturalne lekarstwo na przeziębienie jest niezwykle prosty. Wystarczy, że zaparzysz liście szałwii, a po ostudzeniu dosłodzisz płyn miodem. Miksturą płucz gardło kilka razy dziennie. Jeżeli użyjesz samodzielnie wyhodowanego zioła, zyska ona szczególne właściwości. Jeżeli jednak nie masz szałwii, zakup jej susz w zielarni albo aptece, żeby mieć pewność jej wysokiej jakości.

Ten przepis z miodem zyskuje również walor smakowy, dlatego płukanie gardła ziołowym wywarem będzie samą przyjemnością, a ból i trudności w przełykaniu znikną jak ręką odjął. Pamiętaj jednak, że jeżeli w przeciągu kilku dni objawy nie znikają, powinieneś udać się do lekarza.

Oceń przepis

Liczba odsłon 7317

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz