Mleko z miodem i masłem

Mleko z miodem i masłem

Połączenie mleka, miodu i masła nieodzownie kojarzy się z chorowaniem w okresie dzieciństwa. Jednak dopiero osoba dorosła doceni w pełni ten przepis na naturalne lekarstwo na przeziębienie. Jest bardzo smaczne i rozgrzewające. Nie zapomnij jednak, że musisz w okresie choroby także dobrze się wygrzać i odpocząć. A ukoronowaniem tego zdrowotnego relaksu niech będzie ten przepis z miodem, który szybko postawi cię na nogi.


SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie


1. Składniki 
- łyżka miodu, 
- kubek mleka, 
- łyżka masła. 

2. Przygotowanie 
Przepis na naturalne lekarstwo na przeziębienie zrealizujesz poprzez dodanie do ciepłego, lecz nie wrzącego mleka, łyżki masła i łyżki miodu. Otrzymaną mieszankę wypij, póki jest ciepła. Ponieważ jest to przepis z miodem, możesz zwiększyć jego ilość do smaku.

Ten napar idealnie nawilża przesuszone błony śluzowe, działa dezynfekująco w stosunku do wirusów i bakterii zasiedlających układ oddechowy, a także koi wszelkie podrażnienia. Już po jednej dawce takiego napoju poczujesz się o wiele lepiej, a możesz wypić nawet trzy kubki dziennie.

Oceń przepis

Liczba odsłon 2933

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz