Napoje

Herbata napotna czyli specjalna herbata z miodem

Herbata napotna czyli specjalna herbata z miodem

Herbata napotna czyli specjalna herbata z miodem

W chwili, kiedy dopadnie cię przeziębienie, bardzo istotne jest, by właściwie się wypocić. Najlepiej w tym celu napić się czegoś ciepłego. Przepis na herbatę z miodem czyli przepis na herbatę napotną pomaga w takich sytuacjach. Razem z parującym potem organizm uwalnia się od niepożądanego działania wirusów. Ponieważ jest to przepis z miodem, ziołowa mieszanka ma pyszny smak i będziesz pił ją z przyjemnością.


SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie


1. Składniki 
- łyżeczka miodu, 
- szklanka wody, 
- łyżeczka kwiatu lipy, 
- łyżeczka rumianku, 
- łyżeczka malin. 

2. Przygotowanie 
Przepis na herbatę napotną polega na zaparzeniu w jednej szklance wody łyżeczki kwiatu lipowego, łyżeczki rumianku i łyżeczki malin. Całość trzymaj pod przykryciem około 10 minut. Następnie dodaj do całości odrobiny słodyczy. Ten przepis z miodem zaleca użycie jednej łyżeczki tego składnika.

W momencie przeziębienia racz się herbatą bez obaw, ponieważ nie dość, że się wypocisz i rozgrzejesz, to jednocześnie dostarczysz swojemu organizmowi potrzebnych mu składników i uzupełnisz poziom płynów. A do tego picie ciepłego naparu przynosi ulgę w bólu gardła.

Oceń przepis

Liczba odsłon 3003

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz