Mleko z masłem i miodem

Mleko z masłem i miodem

Przepis na mleko z masłem i miodem jest stary jak świat. Niemal każdy pił ten specyfik w dzieciństwie. Teraz, gdy jesteś już dorosły, warto wrócić do sprawdzonych naturalnych lekarstw. Mogą się one przyczynić jedynie korzystnie w przypadku walki z chorobą. Ten przepis z miodem pozwoli ci szybko zapomnieć o przeziębieniu. Szczególnie warto skorzystać z niego w przypadku choroby u dziecka. Być może pomoże on w rezygnacji z gotowych aptecznych leków.


SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie


1. Składniki 
- łyżka miodu, 
- mleko, 
- łyżka masła, 
- ząbek czosnku. 

2. Przygotowanie 
Przepis na mleko z masłem i miodem polega na zagotowaniu mleka i dodania do niego po łyżce masła i miodu. Pamiętaj, żeby ciecz była gorąca! Jeżeli chcesz podać napój dziecku, najlepiej przecedź go przez sitko, żeby żadne elementy stałe nie przeszkadzały w piciu.

Jeżeli twoje dziecko będzie w stanie to wypić, możesz dodatkowo wcisnąć jeszcze ząbek czosnku. Wówczas lecznicza moc będzie jeszcze większa. Przepis z miodem pozwala na większą dowolność w dodaniu tego składnika, więc jeżeli preferujesz napoje słodsze, dodaj więcej miodu.

Oceń przepis

Liczba odsłon 2252

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz