Miodówka na spirytusie

Miodówka na spirytusie

Przedstawiamy przepis na miodówkę na spirytusie. Tym razem ilość miodu jest naprawdę duża. Proporcje są łatwe do zapamiętania, wszystkiego dajesz jeden litr. Tak otrzymany alkohol wykorzystaj dla siebie albo kogoś nim obdaruj. Nie ma lepszego prezentu niż własnoręcznie wykonana nalewka. Dlatego zawczasu przygotuj nieco więcej miodówki. To wspaniały przepis z miodem.


SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie


1. Składniki 
- 1 l miodu wielokwiatowego, 
- 1 l przegotowanej i wystudzonej wody, 
- 1 l spirytusu 96%. 

2. Przygotowanie 
Przygotowanie miodówki jest dziecinnie proste. Wystarczy połączyć wszystkie składniki i przelać je do poszczególnych butelek. Oczywiście gotową nalewkę dobrze zamknij i potrząśnij nią od czasu do czasu. Przed planowanym spożyciem trzymaj ją zamkniętą minimum trzy miesiące. Przed spróbowaniem przefiltruj.

Ten przepis z miodem znakomicie wpisuje się do nalewkowego kanonu. To prawdziwy klasyk, dlatego dobrze z niego korzystać. Proponowany przez nas przepis na miodówkę na spirytusie jest bardzo łatwy do zapamiętania. Miodówka wychodzi perfekcyjna!

Oceń przepis

Liczba odsłon 21296

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz