Alkohol

Likier z miodem na zdrówko

Likier z miodem na zdrówko

Źródło zdjęcia: FreeImages.com / Yucel Tellici

Likier z miodem na zdrówko

Przepis na likier to doskonały pomysł na walkę z chorobami. Wypity rano i wieczorem po małym kieliszku, działa uodparniająco. Niestety, to propozycja tylko dla dorosłych. Dzieci trzeba kurować innymi sposobami. Koniecznie spróbuj ten przepis z miodem. Miód znakomicie przełamuje ostrość alkoholu. 


SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie


1. Składniki 
- 0,5 l miodu, 
- 0,5 l spirytusu, 
- 0,5 l koniaku 40%, 
- do 0,5 l soku z cytryn. 

2. Przygotowanie 
Przygotowanie zacznij od wymieszania wszystkich rodzajów alkoholu, soku z cytryny i miodu. Podgrzewaj na niewielkim płomieniu tylko do momentu rozpuszczenia się miodu. Całość przelej do butelek i odstaw na czas 21 dni. Pamiętaj, żeby co dwa dni wstrząsnąć butelką, by smaki dobrze się wymieszały i nie powstał osad. I gotowe.

Ten przepis z miodem jest naprawdę prosty i stosunkowo szybki (w porównaniu z innymi domowymi alkoholami), także spróbować go możesz już za trzy tygodnie. Przepis na likier z miodem „na zdrówko” musisz z pewnością wypróbować. Zatem zabieraj się do dzieła!

Oceń przepis

Liczba odsłon 3270

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz