Napoje

Eliksir na przeziębienie z miodem

Eliksir na przeziębienie z miodem

Eliksir na przeziębienie z miodem

Przepis na eliksir na przeziębienie z miodem zawiera wyłącznie naturalne składniki. Warto mieć go w zapasie w domu w razie nagłych sytuacji. Kiedy czujesz, że rozkłada cię choroba, musisz działać szybko. Dlatego już teraz wykorzystaj ten przepis z miodem i miej w zanadrzu słoiczek tego specyfiku.

 

SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie

 

1. Składniki 
- 5 łyżek miodu,
- 25 dag korzenia imbiru,
- 3 duże ząbki czosnku,
- 3 duże cytryny.

2. Przygotowanie
Przygotowanie rozpocznij od obrania imbiru ze skórki i starcia go na tarce o grubych lub średnich oczkach. Owoce dokładnie umyj zimną wodą i sparz wrzątkiem. W celu otrzymania większej ilości soku, turlaj je po blacie kuchennym. Cytryny wyciśnij (bez pestek). Czosnek wyciśnij przez praskę. Wszystkie składniki połącz i przełóż do słoiczka. Zakręć starannie i odstaw na dobę.

Przepis głosi, że eliksir na przeziębienie należy trzymać w temperaturze pokojowej. Po tym czasie przelej napój przez gazę, miąższ wyrzuć, a sok umieść w butelce albo słoiku. Możesz przechowywać go do miesiąca.

Ten przepis z miodem to silny atak w przypadku choroby. Gdy takowa cię dopadnie pij 1-2 łyżeczki trzy razy dziennie, a na pewno postawi cię na nogi.

Oceń przepis

Liczba odsłon 3651

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz