Grzaniec piwny z miodem

Grzaniec piwny z miodem

Przepis na grzaniec piwny z miodem jest bardzo prosty i szybki. Czas jego przygotowania to tylko 10 minut. Na pewno tyle wygospodarujesz. Przyjemnie ogrzewa w zimowe wieczory, automatycznie nasuwając skojarzenia z siedzeniem przy kominku. To dobra alternatywa dla grzanego wina. Jest to przepis z miodem który, podobnie jak ciepłe piwo, dobrze działa na pracę nerek. Także możesz mieć świetną wymówkę dla przygotowania tego napoju.


SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie


1. Składniki
- 4 łyżki miodu płynnego,
- 1 duża puszka piwa Redd's lub Coolera,
- kartonik soku miętowego,
- szczypta goździków.

2. Przygotowanie
Przepis na grzaniec piwny najlepiej przygotować z piwa smakowego. Przelej je do rondla, dolej sok miętowy i dodaj cztery łyżki miodu w formie płynnej. Całość pomieszaj i podgrzewaj na niewielkim ogniu przez 5-8 minut. Pod koniec wsyp do płynu szczyptę goździków.

Całość wspaniale przejdzie ich aromatem. Już możesz przelać grzaniec do kufli i kogoś nim poczęstować. Ten przepis z miodem i sokiem miętowym koniecznie musisz sprawdzić!

grzaniec z miodem

Oceń przepis

Liczba odsłon 3192

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz