Napoje

Napój z miodem na nerwicę i bezsenność

Napój z miodem na nerwicę i bezsenność

Napój z miodem na nerwicę i bezsenność

Jeżeli twoim problemem jest nawracająca nerwica i bezsenność, koniecznie musisz przetestować ten przepis z miodem. Po raz kolejny pszczeli produkt okazuje się doskonałym rozwiązaniem na różnego typu dolegliwości. Przecież problemy pozornie toczące się w głowie wynikają również z nieprawidłowego funkcjonowania całego ciała. Ten przepis na lek przeciwdziałający nerwicy pozwoli ukoić zarówno ciało, jak i duszę.


SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie


1. Składniki 
- miód, 
- przegotowana woda.

2. Przygotowanie 
Przepis na lek przeciwdziałający nerwicy nie jest żadnym czarodziejskim eliksirem. To przepis z miodem, którego świetne właściwości są przecież powszechnie znane. W celu jego przygotowania wystarczy, że kilka łyżeczek miodu rozpuścisz w przegotowanej wodzie. Jeżeli będzie ciepła, całość podziała jak leczniczy balsam.

Tak przygotowany napój pij przed snem. Możesz także miód w formie stałej rozpuścić kilkoma kroplami wody i wówczas zjeść przed snem. Efekt będzie bardzo podobny. Wypróbuj koniecznie!

Oceń przepis

Liczba odsłon 3364

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz