Napoje

Napój wzmacniający z miodem

Napój wzmacniający z miodem

Napój wzmacniający z miodem

Przepis na napój wzmacniający przyda się wczesną wiosną, kiedy istnieje większe ryzyko infekcji, ponieważ organizm jest wówczas osłabiony długą zimą. Jest on pyszny i pożywny, będziesz po niego sięgać z prawdziwą przyjemnością. Ponieważ to przepis z miodem, nie dostarczysz swojemu ciału tylko pustych kalorii.


SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie


1. Składniki 
- 80 g miodu, 
- 2 żółtka, 
- 2 szklanki herbaty, 
- 1 cytryna. 

2. Przygotowanie 
Przepis na napój wzmacniający przygotuj następująco: 80 gram miodu pomieszaj i porządnie utrzyj z dwoma żółtkami. Dolej do tego dwie szklanki bardzo gorącej herbaty. Rondelek ustaw na ogniu, podgrzewaj przez jakiś czas, pamiętając o mieszaniu. Ostatecznie dodaj także sok z jednej cytryny. Powstały napój miodowy pij zimny albo gorący, zależnie od preferencji, po jednej lub dwóch szklankach dziennie.

Ten przepis z miodem z pewnością wykorzystasz niejednokrotnie wczesną wiosną, kiedy zza chmur nieśmiało wygląda słońce, ale nadal jest chłodno. Koniecznie zapisz przepis!

Oceń przepis

Liczba odsłon 4350

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz