Napoje

Babka lancetowata - syrop z miodem

Babka lancetowata - syrop z miodem

Babka lancetowata - syrop z miodem

Zostało udowodnione naukowo, że miód łagodzi objawy kaszlu. Wystarczy, że przed snem podasz dziecku łyżkę tej substancji, dzięki czemu noc prześpi spokojnie. Możesz także wykorzystać niniejszy przepis na syrop łagodzący kaszel z babki lancetowatej. Jest to również przepis z miodem, dlatego jego działanie jest pewne.


SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie


1. Składniki 
- 300 g miodu, 
- 2 garści babki lancetowatej, 
- 100 ml wody. 

2. Przygotowanie 
Przepis na syrop z miodem i babką lancetowatą łagodzący kaszel jest prosty. Wystarczy, że pomieszasz dwie garści świeżo zerwanej babki lancetowatej z 300 g płynnego miodu i 100 ml wody. Wszystko zmiksuj i lekko podgrzej, do momentu powstania gęstego syropu. Otrzymaną miksturą słódź dziecku napoje trzy razy dziennie po jednej łyżce.

Babkę lancetowatą zbieraj na wiosnę, musi być młoda. Korzystaj ze sprawdzonych miejsc oddalonych od ruchu samochodów i innych okoliczności działających niekorzystnie na jej właściwości. Ten przepis z miodem może być wykorzystany z dowolnym jego gatunkiem.

Oceń przepis

Liczba odsłon 6696

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz