Napoje

Napar uspokajający z miodem

Napar uspokajający z miodem

Napar uspokajający z miodem

Czasami w życiu każdego przychodzi taki czas, kiedy nerwowo reaguje na każdą sytuację. Nakładające się na siebie obowiązki i nadmiar stresu potrafią wykończyć każdą, nawet najzdrowszą osobę. W trudnych chwilach przyda ci się przepis na napar uspokajający. Składa się on z ziół, także ma skuteczne działanie, orzeźwiające zarówno ciało, jak i umysł. To przepis z miodem, więc całość ma delikatnie słodki smak. Słodycz bez wyrzutów sumienia? Już brzmi dobrze!


SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie


1. Składniki 
- 2 łyżki miodu, 
- 1 łyżeczka suszonej melisy, 
- 1 łyżeczka suszonej mięty, 
- 1 szklanka wody. 

2. Przygotowanie 
Przepis na napar uspokajający zakłada konieczność wymieszania jednej łyżeczki suszonego ziela melisy i jednej łyżeczki suszonego ziela mięty. Zalej wszystko jedną szklanką wrzątku. Następnie przecedź i dosłódź dwiema łyżkami miodu. Napar możesz pić jak herbatę jeden lub dwa razy w ciągu dnia. 

Ten przepis z miodem z pewnością ukoi skołatane nerwy i sprawi, że w pogodniejszy sposób spojrzysz na rzeczywistość. Pamiętaj, że ziołowy dodatek zagwarantuje również doskonałe orzeźwienie.

Oceń przepis

Liczba odsłon 2295

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz