Napoje

Cebula z miodem - lek na kaszel

Cebula z miodem - lek na kaszel

Cebula z miodem - lek na kaszel

Przepis na naturalne lekarstwo na kaszel jest niezwykle cenny. Jego właściwości podbija fakt, że jest to przepis z miodem. Ten pyszny dodatek uprzyjemni ci proces leczenia. Możesz go stosować również profilaktycznie, kiedy pogoda na zewnątrz sprzyja przeziębieniom i grypie. W ten sposób doskonale zwiększysz swoją odporność.


SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie


1. Składniki 
- szklanka miodu, 
- duża cebula. 

2. Przygotowanie 
Ten przepis na naturalne lekarstwo na kaszel jest bardzo prosty. Wystarczy, że obierzesz cebulę i zetrzesz ją na tarce o drobnych oczkach. Uzyskaną masę pomieszaj z miodem i odstaw na noc. W tym czasie mieszanka dobrze się przegryzie.

Przeciśnij ją przez gazę. Uzyskany w ten sposób płyn pij trzy razy w ciągu dnia, po jednej łyżeczce, najlepiej tuż po posiłku. Ten przepis z miodem z pewnością stanie się twoim sprzymierzeńcem w walce z jesienną aurą. Do picia tej mieszanki namówisz nawet dziecko, ponieważ dodany miód przełamuje ostry smak cebuli. Cebula z miodem? Tak!

Oceń przepis

Liczba odsłon 2022

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz