Herbata z miodem

Herbata z miodem

Przepis na leczniczą kurację przeciwko przeziębieniu może zastosować każdy w zaciszu własnego domu. Warto o nim pamiętać, tak by móc wykorzystać go zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Dlatego warto zawczasu zaopatrzyć się w spory zapas miodu, który poprawnie przechowywany nie psuje, a już na pewno może stać długo. Przepis z miodem ucieszy każdego łasucha, więc wykorzystaj go koniecznie!

 

SPIS TREŚCI:
1. Składniki
2. Przygotowanie

 

1. Składniki 
- miód, 
- herbata. 

2. Przygotowanie 
Ten przepis na leczniczą kurację przeciwko przeziębieniu jest w zasadzie radą, byś zamiast korzystać z cukru, słodził swoje napoje, przede wszystkim herbatę, miodem. Z pewnością wyjdzie ci to na zdrowie, ponieważ według najnowszych badań naukowych działa on nie tylko profilaktycznie, ale również skutecznie usuwa już istniejący ból gardła.

Ile dodać miodu do herbaty? Tyle ile chcesz! Pamiętaj jedynie, by miód dodawać do ciepłej, ale nie gorącej wody, ponieważ zbyt wysoka temperatura niszczy jego pozytywne właściwości. Ten przepis z miodem wykorzystaj dopiero u dzieci powyżej pierwszego roku życia, ponieważ miód to alergen, na który mogą być one uczulone.

Oceń przepis

Liczba odsłon 2516

Autor przepisuSprawdzone przepisy z miodem (dołącz):

Przepis Z Miodem.pl - Sprawdzone przepisy z miodem || 2015 - ∞


Przepis Z Miodem jest częścią grupy PortalPszczelarski.pl

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Realizacja

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz

Dla   

Grupa Balana

Wsparcie merytoryczne

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz